Spoštovani starši,

na šoli se zavedamo pomena poznavanja slovenskega jezika v naši današnji raznoliki družbi, zato sodelujemo z Mestno občino Maribor in Andragoškim zavodom Maribor pri organizaciji učenja slovenskega jezika za starše naših učencev. Poznavanje slovenščine je namreč ključno pri vključevanju v družbo in v komunikaciji s šolo.

Tako vas starše, ki slovenščine še ne obvladate, vabimo na tečaj slovenskega jezika v obsegu 40-ih ur v organizaciji Andragoškega zavoda Maribor. Spodaj se nahajata prijavnici z informacijami v slovenščini in tudi v slovenščini z albanskim prevodom. Prijavnice je potrebno do 16. 2. 2024 oddati razrednikom ali šolski svetovalni delavki.

prijavnica tečaji slovenščine

prijavnica tečaji slovenščine – z albanskimi prevodi

V kolikor potrebujete dodatne informacije, se lahko obrnete na šolsko svetovalno delavko, Urško Oblak, osebno na šoli, preko maila urskao@osfrsmb.si ali preko telefona 02 250 43 06.

Lepo vas pozdravljamo