Spoštovani starši, učitelji in učenci od 7. do 9. razreda,

prijazno vas vabimo na skupni online dogodek “ZAMOLČANE RESNICE – Pasti nekemičnih zasvojenosti”, ki bo potekal v torek, 3.10.2023, ob 18.00.

Gre za online dogodek, na katerem bodo organizatorji vsebino priredili usklajevanju mladostnikovega in odraslega sveta z željo poenotiti različne pomisleke oz. njihova stališča glede različnih pasti zasvojenosti. Ključno je, da smo na dogodku za večjo učinkovitost in večji doprinos prisotni tako odrasli kot tudi otroci.

V času online dogodka bo možnost postavljanja vprašanja preko klepetalnice.

Le skupaj lahko delujemo preventivno. Le skupaj si lahko pomagamo. Le skupaj lahko premagamo marsikatero oviro.

Dogodek bo potekal na povezavi do online studia v živo: https://www.neodvisen.tv/

Pomembno:
• Ko kliknete na zgornjo povezavo za ogled dogodka, kliknite na naslovnico “Zamolčane resnice” z datumom in uro dogodka, ki je dogovorjen za vašo šolo (to je 3. 10. 2023 ob 18. uri).
• Ob kliku na VSTOPI se vnese geslo, ki vam bo omogočilo ogled dogodka ob dogovorjeni uri (geslo za našo šolo prejmete preko sporočila LoPolisa).
• Ne pozabite vklopiti zvočnikov!

Ogled dogodka je za šolo BREZPLAČEN, saj je sofinanciran s strani Ministrstva za zdravje preko “Javnega razpisa za sofinanciranje programov varovanja in krepitve zdravja do leta 2025”.

04_eVabilo OŠ FRS Maribor 3.10.2023 (1)