Spoštovani starši, skrbniki!

Pa smo prišli do skorajšnjega zaključka šolskega leta 2022/23.

Tudi zadnji dan bomo organizirali jutranje varstvo, otrokom pa bosta na voljo zajtrk in dopoldanska malica.

Za učence od 1. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje in kosilo, v kolikor ste razredničarki tako sporočili. V primeru, da še niste, vas prosimo, da to nemudoma storite. V kolikor otrok ta dan ne bo imel kosila, ga prosimo odjavite v tajništvu šole do srede, 21. 6. 2023. Za učence 5. razreda, ki te zadnje dni uživajo v šoli v naravi, obvestilo seveda ne velja.

Učenci od 6. do 8. razreda pridejo v šolo ob 8.20, po dveh urah pouka ob 9.55, ki ga preživijo z razredniki/razredničarkami, bodo imeli malico, nato pa zaključijo z obveznostmi ter odidejo domov.

Integrirana linija avtobusnega prevoza v petek zjutraj pelje po ustaljenem voznem redu. V času po pouku integrirana linija šolskega prevoza ne bo vozila.

Spoštovani starši in skrbniki, zahvaljujemo se vsem skupaj in vsakemu posebej, da ste nam zaupali in da smo še eno šolsko leto uspešno izpeljali do konca.

Vidimo se ponovno v petek, 1. septembra 2023.

Prijetna poletna meseca vam želi kolektiv OŠ Franca Rozmana – Staneta Maribor