Spoštovani starši, dragi učenci in učenke!

Sporočamo vam, da smo letos za učence in učenke OŠ Franca Rozmana – Staneta Maribor pripravili ŠPORTNO POPESTRITEV z različnimi zanimivimi aktivnostmi, ki se bodo izvajale v okviru programa »HURA, PROSTI ČAS«. Program je za vse udeležence BREZPLAČEN.

1. KOMU JE PROGRAM NAMENJEN?
  • Vsem učencem in učenkam od 1. do 4. razreda OŠ Franca Rozmana – Staneta in podružnice I.C. Košaki.
  1. ČAS IN KRAJ IZVEDBE:
  • 6. 2023 – 30. 6. 2023 od 8.00 – 11.00 (ponedeljek-petek)
  • šolska športna telovadnica in zunanje šolsko igrišče*

* Izvedba programa bo potekala na matični šoli, Franca Rozmana – Staneta.

1. PRIJAVA NA PROGRAM
  • Učenca/učenko lahko prijavite preko elektronske pošte mojcak@osfrsmb.si.
  • Prijavite se na aktivnosti, ki si jih izberete iz URNIKA PROGRAMA. Upoštevajte lastne želje in časovno dosegljivost.
  • Program je BREZPLAČEN!
  1. POTEK PROGRAMA
  • Učenci in učenke lahko izbirajo med različnimi športnimi vsebinami (naravne oblike gibanja, dvoranski hokej, skiro, spretnosti z žogo, frizbi, elementarne igre, plezalna stena in osnove športne gimnastike).
  1. NAMEN PROGRAMA:
  • športno aktivno preživljanje časa v poletnih počitnicah,
  • druženje z vrstniki in sošolci preko športa,
  • spoznavanje različnih športnih aktivnosti,
  • razvijanje motorično/gibalnih sposobnosti in splošne kondicijske priprave.
  1. IZVAJALEC
  • Za varnost in izvedbo programa bom skrbela učiteljica za šport, prof. športa Mojca Krajnčič Rihtarič.
  1. OBVEZNA OPREMA:
  • športna oprema (športne hlače in majica, čista obutev),
  • steklenica vode, po želji tudi kakšen prigrizek (čokoladica, oreščki, sadje,…).

V primeru, da se učenec/učenka udeleži strnjeno več ur programa je potrebno poskrbeti za MALICO.

1. DODATNO

Za vsa dodatna vprašanja in dileme sem dosegljiva na elektronskem naslovu

mojcak@osfrsmb.si