Spoštovani!

Vljudno vabljeni na otvoritev razstave Velike stvaritve malih mojstrov 2023, ki bo potekala na baročnem stopnišču Pokrajinskega muzeja Maribor.

Letos se več muzejskih dogodkov vrti okoli športa (Moda in šport – Mesec mode v muzeju in gostovanje otrok z OFEM 2023), zato so otroci slikali in risali na temo sodobnih in starih športnih panog.

Razstavili bodo 110 likovnih stvaritev iz osmih osnovnih šol.

Veselimo se vašega obiska! Iz šole bomo na odprtje razstave peljali velike male mojstre, ki so dela ustvarili.

Prisrčno vabljeni starši, babice in dedki, da se srečamo ob 10. uri, na baročnem stopnišču mariborskega gradu, vhod z Grajske ulice, ter si ogledate razstavo.

vabilo 2023

Na strani Pokrajinskega muzeja sta že dan pred odprtjem razstave dva prispevka o dogodku: https://www.facebook.com/pomum123/?locale=sl_SI

Učenci od 5. do 9. razreda, ki razstavljajo: OSNOVNA ŠOLA FRANCA ROZMANA STANETA (2)

Čestitamo vsem učencem šole, ki razstavljajo.