VABILO NA DOBROMAJSKI KONCERT

Veseli in ponosni sporočamo, da tudi letos organiziramo TRADICIONALNI DOBROMAJSKI KONCERT, in sicer v četrtek, 25. 5. 2023 ob 18. uri v šolskem parku OŠ Franca Rozmana – Staneta Maribor.

Nastopajo:
• Pevski zbori OŠ FRS MB in POŠ IC KOŠAKI
• Šolski Orffov orkester
• Taja Kušar
• Marta Zore
• Skupina Črna Mačka

Prireditev bosta povezovala Rok Gril Viltužnik in Bor Greiner.

Tudi letos bodo vstopnice v obliki zapestnic na voljo še pred koncertom, in sicer od četrtka, 18. 5. 2023. Zapestnico dobite pri razredničarkah/razrednikih oz. v knjižnici. Priporočen znesek za vstopnico je 5 EUR. Sredstva so v celoti namenjena šolskemu skladu, kjer namensko zbiramo sredstva za sofinanciranje šol v naravi. Nastopajoči in otroci do 15. leta imajo prost vstop.

Priskrbite si vstopnico pravočasno, da se skupaj poveselimo na koncertu. Neizmerno si želimo, da bodo uslišane naše želje po sončnem in suhem vremenu.

VLJUDNO VABLJENI!

Učenci in zaposleni OŠ Franca Rozmana Staneta Maribor in Podružnične šole Ivana Cankarja Košaki