Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

na šoli smo že v preteklih letih uvedli kartice s črtnimi kodami za vsakega učenca, kar učencu služi kot izkaznica za knjižnico in hkrati tudi izkaznica/kartica za prevzem kosila. Ob prevzemu kosila učenec odčita črtno kodo s kartice, kar potrjuje prevzem kosila, seveda, če nanj naročen, ga ima oz. starši za prijavo kosila poravnajo mesečne položnice.

Zaradi zlorab pri prevzemanju kosila vas prosimo za razumevanje, da kosila brez kartice v jedilnici učenec ne more prevzeti. Zato je nujno in pomembno, da vsak učenec skrbno v šolo kartico prinaša in jo prav tako prinese s seboj v jedilnico, ko kosilo prevzame.

Vsak učenec prvo kartico prejme s strani šole. V primeru, da jo izgubi, lahko v tajništvu naroči novo, za katero starši po položnici poravnajo znesek izdelave v vrednosti 3 EUR.