V petek, 23. 9. 2022, bomo izvedli ŠPORTNI DAN: SLOVENSKI DAN ŠPORTA – ROZMANOV POHOD.

Zaradi zdravstvenih razmer – porasta okužb s SARS- CoV-2 bo športni dan organiziran le za učence šole in ne kot medgeneracijski pohod.

Učenci 1. in 2. razreda se zberejo v svojih učilnicah ob 8.20.

Vsi učenci od 3. do 9. razreda se s spremljevalci zberejo na šolskem športnem igrišču ob 8.20, od koder se bomo odpravili na različne lokacije pohodov.

Učenci podružnične šole od 1. do 4. razreda se zberete ob 8.20 na podružnični šoli.

Učenci ta dan prejmejo malico pri učiteljih spremljevalcih. Kosilo ta dan v šoli je organizirano. Prav tako tudi popoldanska malica za učence v OPB.

Za športni dan je potrebna primerna športna oprema – oblačila in obutev glede na vreme. V primeru dežja se športni dan prestavi.