Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši,

letos se KARIERNI SEJEM vrača v Športno dvorano “Lukna”. Potekal bo 15. 11. 2022 med 8. in 18. uro. Na njem se bodo predstavile srednje šole, delodajalci in mladinske organizacije. Interesirani učenci vabljeni, da se ga udeležite v popoldanskem času v spremstvu staršev. Na šoli bomo namreč karierni orientaciji namenili tehniška dneva tako za devetošolce (8. 11. 2022) in osmošolce (16. 11. 2022), kjer boste učenci aktivni pri spoznavanju poklicev, srednjih šol, postopka vpisa in sami sebe, prav na dan kariernega sejma pa je organizirano tudi šolsko tekmovanje iz znanja geografije.

Tako aktivnosti tehniških dni, tudi obisk kariernega sejma, vam bo, dragi učenci, v veliko pomoč pri odločanju za posamezen srednješolski program. Morda na kariernem sejmu najdete še odgovore na katero izmed vaših vprašanj. Starši vabljeni tudi, da se ob 16. uri udeležite predavanja ge. Lee in g. Alberta Mrgoleta na temo Ali je odločitev za srednjo šolo prepuščena otroku?