V petek, 23.9.2022 je na slovenski dan športa v popoldanskem času potekalo ekipno področno tekmovanje iz atletike na atletskem stadionu Poljane Maribor.

Našo šolo je zastopalo preko 30 učencev in učenk, ki so tekmovali v 8 različnih disciplinah (met vortexa, skok v daljino z odrivne cone, skok v višino, suvanje krogle, tek na 60m, tek na 300m, tek na 1000m in štafeta 4x100m).

Učenke so ekipno dosegle 2. mesto!

Mia Vaner, Alja Ajdišek, Maša Bauman, Neila Kenjar, Lili Žavcer, Lili Doplihar, Alisa Ribo, Larisa Trašić, Nika Horvat Menih, Taja Kačič, Zara Pipan, Lana Mandl, Naja Terglav in Zoja Drobnak.

Učenci so ekipno dosegli 5. mesto!

Vid Zemljič, Marko Kenjalo, Julij Vodan Jecelj, Žiga Babič, Nik Vernik Brlič, Anej Šoba, Idin Muratović, Matic Vrabič, Amadej Bombek, Filip Valcl, Maj Čretnik, Miha Metličar, Ahmed Avduli, Žiga Mlekuž, Tine Mlekuž, Miha Metličar, Jun Rataj, Tilen Zupančič, Luka Zidarič in Ajdin Bečirović.

Iskrene čestitke vsem nastopajočim za ekipni dosežek, hvala vsem za vložen trud in za pripravljenost zastopanja naše šole.

 

Dostopnost