V mesecu juniju smo tako kot vsako leto pripravili prireditev, ki smo jo letos poimenovali PREDSTAVLJAJ SI. Prireditev sta povezovala učenca osmošolca Rok Gril Viltužnik in Tomaž Ferlež. Skozi prireditev, ki sta jo vsebinsko zasnovali učiteljici Jelka Zadravec Vreča in Tatjana Kovač, so se zvrstili nastopi pevskega zbora (zborovodja Marko Bračič), orffove skupine (mentor Dušan Čerček), folklorne skupine (mentorica Anja Godec), člani dramske skupine (mentorica Darja Kolarič Fir), petošolke in sedmošolka Mia Tašner. Sporočili smo:

Ničesar ne moremo storiti, česar ni mogoče storiti, ničesar videti, česar ni mogoče videti,

ničesar ne moremo zapeti, česar ni mogoče zapeti. Nikogar ne moremo rešiti, ki ga ni mogoče rešiti.

Vsi si želimo živeti veselo in varno in vsi lahko pomagamo, da bi ta svet postal boljši.

V naših srcih moramo hraniti prostor za ljubezen in pozornost do drugih. Vedno moramo deliti vse, kar imamo in podpreti ljudi, s katerimi slabo ravnajo.

V galeriji so utrinki z nastopa.