Javljamo se iz Rogle …

Učenci so za 1. in 2. dan šole v naravi na Rogli zapisali:

V ponedeljek smo se 8. razredi OŠ FRS MB odpravili v šolo v naravi, in sicer na Roglo. Že prvi dan je bil poln dogodivščin in zabave. Zvečer na nočnem pohodu pa se je vreme, ki je bilo cel dan lepo, na žalost zalomilo. Dobila nas je nevihta. Vsi smo bili mokri in premočeni do gat, nato pa smo se posušili, uredili in odšli spat. (Špela, Pia)

Prvi dan je bil kar dober dan. Med včerajšnjim pohodom se je začela nevihta, vsi smo bili premočeni. Naslednji dan smo začeli z dobrim zajtrkom. Nato smo se igrali različne igre, to je bilo fajn. Šli smo na sanke, na katerih smo se imeli odlično. Po sankah smo se družili s prijatelji, kar je najpomembnejše v šoli v naravi. Zelo smo veseli, da smo tu, a malo pogrešamo starše. (Klara, Jakob, Neli, Lan, Naja, Ana, Zala)

Hrana je zelo dobra. (Nika)

Zelo pogrešamo starše. (Leja)

Komaj čakamo na jutri, ko je moj rojstni dan. (Lilia)

Dan je bil poln športa, majic in megle, veliko megle. (Tomaž)

Dan je zaznamovala vožnja s sankami in meeeeegla. (Vuk)

Najbolj fajn je, ko smo lahko v sobah. (Staš)

Kljub slabemu vremenu je bilo fajn. (Vid)

Bilo je zelo odlično, saj smo se veselili in zabavali. (Amadej)

Lepo vas pozdravljamo učenci in učitelji …

in vam pošiljamo še nekaj (v bistvu veliko) utrinkov: