Zaključek priljubljenega Kulturnega dnevnika je bil zabaven in izjemno odlično pripravljen dogodek. V sodelovanju s projektom konS – platformo za sodobne raziskovalne umetnosti in v organizaciji MKC Maribor, je v Modni hiši Maribor bilo pripravljenih veliko raziskovalnih in ustvarjalnih otokov.

Na njih so bile predstavljene avtorske delavnice, ki izhajajo iz mreže konS v sodelovanju s producenti Projekt Atol, Zavod Cona, Kersnikova, MKC Maribor in zunanjih partnerjev Spreten.si, BridA, KreatorLab, Kreativni inštitut in Vinyl Fabrika.

Menjave otokov so potekale ob glasbi, vse je teklo kot namazano, dve uri raziskovalnih umetnosti je bilo kar prekratko za naše učence.

V novem šolskem letu bo Kulturni dnevnik zagotovo spet našel mesto med načrtovanjem dejavnosti. Komaj čakamo novih dogodivščin!

Zadovoljni tretješolci