Spoštovani starši, drage učenke, dragi učenci, spoštovani delavci šole,

na šoli se trudimo, da s skupnimi močmi izpolnjujemo svoje poslanstvo, hkrati pa si drug drugemu ob tem pomagamo. Tako smo v preteklih tednih izvedli akcije v vseh razredih, oddelkih, da smo zbrali zajeten zbor izdelkov učencev, s katerimi želimo obogatiti naš šolski sklad.

Šolski sklad aktivno deluje, zbira sredstva, ob tem pa pomaga pri plačilih in tudi nagrajuje učence. Izdelke, ki so jih izdelali učenci, ponujamo najprej vam, spoštovani starši, in sicer bodo na voljo v torek, 12. 4. 2022, v času pogovornih ur med 16.45 in 18. uro ob glavnem in zadnjem vhodu v šolo. Za izdelek bomo veseli vsakega prostovoljnega prispevka.

Izdelki bodo naprej na voljo tudi učiteljem, saj šolo sooblikujemo in skupaj bivamo torej vsi, učitelji, učenci in starši.

Prav tako bodo od srede, 13. 4. 2022, izdelki na voljo še v šolski knjižnici, v kolikor jih bodo želeli še učenci.

In kaj smo izdelali … spretne roke naših učencev so ustvarile magnete (1. triada), izdelke iz das mase in gline (2. triada) in zaklenjene srčke (3. triada). Srčke vas bodo naše prostovoljke naučile tudi odkleniti.

Vljudno vabljeni, da skupaj uresničimo naš moto »VSI ZA SKLAD, SKLAD ZA VSE!«

URŠKA OBLAK, predsednica UO šolskega sklada, ter sodelujoči učenci in učitelji