V sredo, 16. 3. 2022, smo na šoli gostili posebne goste. Sodelavke in sodelavci društva Eksena, s katerim kot šola aktivno sodelujemo v projektu MI SMO STRPNO KUL, so na šoli odigrali svojo avtorsko lutkovno predstavo z naslovom DINOZAVER TIKO IN VELIKI ZOB.

Da je bila predstava še bolj zanimiva in privlačna, nas je obiskala še sama vila Eksena.

Skozi čudovite prizore smo tako spoznali zgodbo dinozavra Tika, ki je potreboval čas, da je sprejel svoj veliki zob in ga tako obdržal, v svojem srcu pa shranil ljubezen do sebe in drugih. Vrednote spoštovanja in sprejemanja sebe in drugih ter svoje drugačnosti ali drugačnosti drugih se trudimo vzgajati našim otrokom. Le tako bomo tudi mi v srcu nosili ljubezen in svet bo lep.

Urška Oblak, koordinatorica projekta Mi smo strpno kul