Šolska zdravnica Marjanca Stanko-Flakus, dr. med., spec. šol. med., se je z 2. 3. 2022 upokojila.

Iz Zdravstvenega doma dr. Adolfa Drolca Maribor smo dobili ustno informacijo, da si morajo starši izbrati novega osebnega zdravnika za otroka, izmed šolskih zdravnikov na šolskem dispanzerju, ki so še na razpolago (v kolikor je bila osebni zdravnik vašega otroka ga. Marjanca Stanko-Flakus, dr. med. spec. šol. med.).

Prav tako v tem šolskem letu za našo šolo ne bo razporejen novi šolski zdravnik, ampak se bo dejavnost pokrivala s strani šolskih zdravnikov, ki so že na razpolago na šolskem dispanzerju.

Za vse potrebne informacije se starši lahko obrnete na telefonsko številko: 02/22-86-417 ali pridobite preko e-maila: sd.triaza@zd-mb.si .