Dragi učenci in učenke, spoštovani starši in skrbniki ter vsi, ki bi želeli pomagati!

V sklopu projekta prostovoljstvo, ki že vrsto let poteka na naši šoli, smo se odločili, da se tudi mi pridružimo akciji zbiranja stvari za pomoč prebivalcem iz Ukrajine.

Stvari se bodo zbirale v šolski knjižnici. Ko se bo nabrala večja količina stvari, jih bomo odpeljali do zbirnega centra v Mariboru.

Prinesete lahko oblačila, odeje, živila, ki se ne pokvarijo oz. imajo daljši rok uporabnosti (različne konzerve, testenine, riž, mleko s podaljšanim rokom trajanja, juhe iz vrečke, hrana za otroke ipd.), higienske pripomočke (plenice, higienski vložki, wc papir, …), zdravila, svetilke, kakšne malenkosti, igrače za otroke.

Veseli bomo vsakega podarjenega kosa. Prosimo le, da so stvari, kot so oblačila, odeje, koce oprane, prinesena hrana, sanitetni material in ostalo pa naj bo originalno zaprto.

VERJAMEMO, DA SE DOBRO Z DOBRIM VRAČA! Morda res ne takoj, ampak enkrat zagotovo se.

Vsem se najlepše zahvaljujemo za sodelovanje.

Vaši prostovoljci in prostovoljke