Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši,

mariborske srednje šole so pričele s predstavitvami svojih programom z namenom predstaviti se morebitnim bodočim dijakom. Zaradi epidemiološke situacije srednje šole ne bodo organizirale dogodkov na šolah, ampak bodo predstavitve izvedle na daljavo ali na naši šoli, kjer bodo prisostvovali učenci, ki jih zanima posamezna srednja šola, ob upoštevanju epidemioloških ukrepov.

Spodaj bom sproti dopolnjevala seznam in informacije glede predstavitev, najdete jih tudi na oglasi deski v I. nadstropju in v spletni učilnici. S klikom na ime šole spodaj lahko dostopate tudi do spletnih strani šol.

Zaenkrat imamo informacije o predstavitvah:

1. SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA MARIBOR: Dan odprtih vrat – 25. 1. 2022 ob 9.00 preko Zooma v šoli
  2. I. GIMNAZIJA MARIBOR: predstavitev klasične gimnazije
  3. ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA A. M. SLOMŠKA MARIBOR: Dnevi za radovedne – 28. 1. 2022 med 9. in 13. uro na Škofijski gimnaziji – prijava na naslovu skofijska.si

Za sodelovanje pri predstavitvi se, prosim, obrnite name, šolsko svetovalno delavko Urško Oblak.